בניית אתרים

"לכל עסק דרישות, חלומות, חולשות וחוזקות שונות, אנו פה בכדי למצוא את חוזקות העסק שלך להדגיש, לחדד את המסרים הנכונים ולהפיץ אותם ברחבי הרשת"

מה? עוד חברה לבניית אתרים? אז זהו, שלא בדיוק.אם קראתם קצת על פינק אלפנט בטח הבנתם שהמטרה שלנו היא לא לבנות ולמכור אתרים.
המטרה היא לבנות אתר (או לשפץ אתר ) רק אם יש צורך בכך.
בואו נלך שלב אחד אחורה…

מגיע בעל עסק ומספר לנו על העסק שלו. אף אחד לא מבטיח שבניית אתר אינטרנט חדשני ויקר זה מה שהיפוך את העסק לריווחי. במילים אחרות, זה לא מה שאנחנו רוצים, וגם לא מה שבעל העסק רוצה, מה שמעניין זה – מה העסק הזה צריך כדי להתרומם?  זו השאלה העיקרית כרגע.

זה נכון, רוב העסקים זקוקים לאתר אינטרנט.

אתר הוא נכס שלכם. בשונה מעמוד פייסבוק, נוכחות בלינקדאין, אתרי המלצות למיניהם וכל היתר , אצלנו בסיום תהליך האתר נשאר שלכם. בכל יתר הפתרונות שהזכרנו פה לא ואנחנו כפופים לפלטפורמה לא שלנו.
הרשתות החברתיות משתנות כל יום, אנחנו כפופים לחוקים שלהן ולגחמות שלהן. האתר הוא של העסק והוא ישאר שלו כל עוד נרצה.
המטרה של כל אלו היא להניע תנועת גולשים אל תוך הנכס שלנו.
זו הסיבה העיקרית שהיום אתר אינטרנט הוא בגדר חובה לרוב העסקים .
אז למה לרוב העסקים, ולא לכולם?
כי יש עוד נתונים לקחת בחשבון, למשל תקציב או צרכים.
אם אנחנו חנות מכולת שכונתית, שלא מתכננת לעבור להזמנות ומכירה אינטרנטית, אתר כנראה פחות נחוץ לנו. עמוד פייסבוק יכול לעשות את העבודה, אולי עמוד נחיתה אם נרצה ליצור מועדון לקוחות או לבנות רשימת תפוצה.
לעומת זאת, חנות של מזון לבעלי חיים, גם אם היא ממוקמת בצמוד לאותה חנות מכולת שסיפרנו עליה קודם, תקבל מאיתנו המלצה חמה לבנות אתר מתקדם וידידותי אפילו עם אפשרות לרכישה אונליין.

איך תדעו אם אתם צריכים אתר אינטרנט לעסק או לא?
1. התשובה נמצאת בקהל היעד שלכם ובבשורה שיש לכם עבורו!
2. דברו איתנו!  ככל שתדעו יותר הבחירות שלכם יהפכו נכונות יותר...

לייק כבר סימנתם ?

סגירת תפריט

גם פילים צריכים תחזוקה, חוזרים לאוויר בקרוב...